Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas palīdz nodrošināt vietnes funkcionalitāti un uzlabot jūsu tiešsaistes pieredzi. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat to izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk ŠEIT.

Korporatīvā sociālā atbildība

LMI Translations uzskata, ka katram uzņēmumam ir pienākums rūpēties par tā darbiniekiem un to labklājību un sniegt savu artavu sabiedrības labklājības un vides uzlabošanā.

Mūsu darbinieki ir mūsu lielākā vērtība, mūsu panākumu atslēga. Tāpēc LMI:T palīdz saviem darbiniekiem, nodrošinot augsta līmeņa atbalstu to veselības aprūpei, izglītībai un ģimenes dzīvei.

  • Visiem darbiniekiem ir pieejama bezmaksas veselības apdrošināšana. Tas samazina ar slimībām un ārstēšanos saistīto finansiālo un psiholoģisko slogu.
  • Katram darbiniekam ir iespēja pielāgot savu darba laiku, tādējādi rodot iespēju studēt vai citādi pilnveidot sevi.
  • Kad vien nepieciešams un iespējams, darbiniekiem tiek nodrošinātas apmaksātas brīvdienas un atvaļinājumi. Uzņēmums arī nodrošina bērna kopšanas atvaļinājumu LR normatīvo aktu noteiktajā kārtībā.

Kā jūs gribat, lai ļaudis jums dara, tāpat darait viņiem. Karma, dievišķs taisnīgums — šai dzīves patiesībai un LMI:T darbības principam ir daudz nosaukumu, tomēr tā jēga ir nemainīga. Mēs no saviem ārštata darbiniekiem sagaidām nevainojamu un profesionālu darbu, tāpēc arī mūsu attiecības var raksturot tikai kā profesionālas, cieņpilnas un pozitīvas. Turklāt mēs nodrošinām ārštata darbiniekiem bezmaksas datorizētās tulkošanas apmācības un informējam viņus par noderīgiem pasākumiem un resursiem, piemēram, tiešsaistes semināriem un konferencēm. Pašsaprotams, ka arī visi norēķini un saziņa ar ārštata darbiniekiem notiek laicīgi un bez aizķeršanās.

Jau kopš uzņēmuma dibināšanas LMI Translations neatlaidīgi cenšas palīdzēt labdarības organizācijām un biedrībām darīt labos darbus, nodrošinot savus pakalpojumus bez maksas vai sniedzot citu materiālu vai finansiālu atbalstu. Viens no piemēriem ir Palīdzēsim.lv — labdarības organizācija, kas palīdz bērniem un ģimenēm, kurām dažādu apstākļu dēļ nepieciešams atbalsts sadzīves jautājumu, veselības problēmu risināšanā un sociālās integrācijas jautājumos. Organizācijai ir vairāki partneri, kas ziedo finanšu līdzekļus vai nodrošina savus pakalpojumus bez maksas organizācijas mērķu sasniegšanai.

Lūk vēl daži veidi, kā palīdzam:

  • Zaļais projekts — 2013. gadā — 4 mēnešus no katras mūsu iztulkotās lapas 0,03 Ls tika novirzīti labdarības projektam. Projekta beigās no sakrātās naudas nopirkām un uzstādījām Dzimtmisas pamatskolai šūpoles un slidkalniņu, tādējādi iepriecinot tās skolēnus.
  • Ziemassvētku projekts — 2013. gadā — Ziemassvētkos uzdāvinājām bērnudārzam Rūķītis bērnu gultu matračus, jo esošie bija nolietojušies (tie bija 30 gadus veci).
  • Lieldienu projekts — 2014. gadā — 2 mēnešus no katras mūsu iztulkotās lapas 0,05 eiro tika novirzīti nākamajam labdarības projektam. Projekta beigās par sakrāto naudu nopirkām vairākas Montessori attīstošās rotaļlietas un atkal iepriecinājām bērnudārza Rūķītis bērnus.
  • Lieldienas 2015 – bērnudārza Rūķītis bērni tika iepriecināti ar plašu klāstu āra spēlēm aktīvām rotaļām un sportam.

Tikpat svarīga uzņēmumam LMI Translations ir vides aizsardzība. Uzņēmums par to rūpējas, dažādos veidos ierobežojot savas uzņēmējdarbības ietekmi un patērētos resursus. Piemēram, elektrību lietojam tikai ierīcēm, kuras tieši tobrīd ir nepieciešamas, un visu pārējo (apgaismojumu, datorus, citu biroja tehniku) turam izslēgtu.

Tulkošanas un lokalizācijas industrija pati par sevi pēdējās desmitgades laikā ir kļuvusi daudz zaļāka, pateicoties tam, ka lielākā daļa darba nu notiek elektroniski un darbā rodas daudz mazāk ražošanas atkritumu. Ar to gan mums ir par maz — mēs šo apjomu samazinām vēl, ierobežojot, cik un kādus dokumentus drukājam. Piemēram, līgumi ar klientiem un piegādātājiem tiek slēgti gandrīz tikai elektroniski, un tiek parakstīti ar elektronisko parakstu. Arī datorus un biroja tehniku, kuru aizvietojam ar jaunu, cenšamies nevis izmest, bet vai nu pārdot vai ziedot labdarībā, tādējādi samazinot atkritumu daudzumu.

Veselā miesā mīt vesels gars — tā ir viena no LMI:T biroja darbinieku mantrām. Uzņēmums saviem darbiniekiem nodrošina visu nepieciešamo, lai veicinātu personīgās automašīnas vai sabiedriskā transporta vietā izvēlēties pārvietošanos ar velosipēdu. Tieši pie biroja pieejama droša velosipēdu novietne, savukārt, ofisā pieejama noslēgta duša un ģērbtuve. LMI:T darbinieki bieži izvēlas uzņēmuma pasākumus pavadīt sportiskā garā — dodoties velobraucienos, spēlējot volejbolu vai izklaidējoties parkā „Mežakaķis“.