Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas palīdz nodrošināt vietnes funkcionalitāti un uzlabot jūsu tiešsaistes pieredzi. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat to izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk ŠEIT.

Galvenās nozares

FinTech un blokķēdes tehnoloģijas

FinTech nozare piedzīvo apvērsumu, un blokķēdes tehnoloģija uz visiem laikiem izmaina finanšu veidolu.

Šobrīd notiek finanšu pakalpojumu un procesu uzlabošana, optimizācija un automatizācija, kas ietver digitālos banku kontus, bezkontakta maksājumus, mākoņskaitļošanas sistēmas un kriptoaktīvu apdrošināšanu, lietojumprogrammu saskarni un investīciju lietotnes.

Blokķēdes tehnoloģija patiešām rada apvērsumu FinTech nozarē, kā papildu priekšrocības nodrošinot aizsardzību pret krāpšanu un trešo personu izslēgšanu no darījumiem. Šādu strauju izmaiņu rezultātā notiek nepārtraukta daudzvalodu satura un FinTech nozarei specifiskas valodas izstrāde, un ir būtiski precīzi zināt, kas notiek, strādājot ar starptautiskiem maksājumiem un citiem finanšu aspektiem.

Tādējādi uzņēmumiem, fiziskām personām un pat valdībām ļoti prātīgs solis ir piedāvāt pakalpojumus un produktus klienta vēlamajās valodās; šo pakalpojumu jau piedāvā daudzas finanšu lietotnes.

Daži no pieejamajiem pakalpojumiem jūsu klienta pieredzes uzlabošanai:

  • Programmatūras un lietotņu lokalizācija
  • Tīmekļa vietņu lokalizācija
  • Vienošanās un līgumi
  • Juridiskā dokumentācija
  • Atbilstība normatīvo aktu prasībām
  • Nodokļu likumdošana
  • Mārketinga materiāli
  • Instrukcijas un vadlīnijas

8 ieguvumi sadarbībai ar “LMI Translations”

Lielāki ieņēmumi un tirgus daļa. 9 no 10 interneta lietotājiem labprātāk lasa informāciju par produktu un biežāk iepērkas, ja informācija ir sniegta viņu dzimtajā valodā. Lokalizācija palielina uzticēšanos un iekļaušanu.

Sirdsmiers. Mēs parūpēsimies par visām valodām, norādījumiem un laikietilpīgajiem manuālajiem darbiem, lai jūs varētu koncentrēties uz savu pamatdarbību. Mums ir sistēmas, rīki un procesi tulkošanai un datu apstrādei dažādās platformās un laika zonās.

Ātrums. Vienlaicīga tulkošana vairāk nekā 70 valodās un reāllaika mārketinga stratēģijas.

Padziļinātas nozares zināšanas Mēs zinām, ka finanšu pakalpojumu sniegšanai starptautiskos tirgos ir nepieciešama padziļināta izpratne par vietējiem normatīvajiem aktiem, specifisko terminoloģiju un kultūras kontekstu.

Garantēta 100 % konfidencialitāte. Izmantojot mūsu datu aizsardzības tiesību aktus un juridisko struktūru, mēs nodrošinām konfidencialitāti saviem klientiem un darbiniekiem.

Drošība. ISO sertifikāts, apdrošināšana pret kļūdām, mūža garantija bez papildu maksas.

Mazāk klientu sūdzību. Klienti var atrast visu nepieciešamo informāciju lokalizētu viņu dzimtajā valodā – tās ir atklātas un uzticamas attiecības.

Saskaņots komandas darbs visā pasaulē

Tehnoloģijas, ražošana un elektronikas preces

Tehnoloģiju, ražošanas un elektronikas preču nozares ir viens no pasaules visstraujāk augošajiem tirgiem. Šīs nozares ir īpašas ar to, cik ātri tās attīstās ne tikai piedāvājuma un sasniegumu ziņā, bet arī ar to, ka tās uzrunā savus klientus viņu dzimtajā valodā arvien vairākās valstīs. Pēc katra jauna produkta un pat pēc šķietami maznozīmīga atjauninājuma jāseko profesionālam, konsekventam un precīzam tulkojumam. Turklāt tajā jābūt atpazīstamai ne tikai nozares terminoloģijai, bet arī konkrētā uzņēmuma valodai un tonim, ar kuru tas uzrunā savus klientus.

„LMI Translations” ir ievērojama pieredze tehnisku aprakstu, lietošanas pamācību, rasējumu un ar to saistītu publicitātes materiālu tulkošanā. Jau vairāk nekā 10 gadus mēs ar lieliskiem rezultātiem nodrošinām tulkojumus gan samērā vienkāršām un plaša pielietojuma ierīcēm (audio ierīces, viedtālruņi un citas mājas elektropreces), gan sarežģītām būvniecības, zemkopības un ražošanas iekārtām un procesiem.

Zinoši un tehniski attīstīti piegādātāji ir priekšrocība. „LMI Translations” pieredze un efektīvais datorizētās tulkošanas rīku un tulkošanas atmiņu lietojums ļauj Jūsu uzņēmumam izcelties konkurentu vidū. Turklāt ieguvums ir dubults — vieds tulkošanas tehnoloģijas pielietojums sola ne tikai konsekventu valodas un terminoloģijas lietojumu starp projektiem un valodām, bet arī ietaupījumus, pateicoties atlaidēm, kas izriet no atkārtojumiem. Precīzāk, vienmērīgāk un lētāk ar „LMI Translations”.

Tiešsaistes azartspēles

Neatstājiet tiešsaistes azartspēļu satura lokalizāciju nejaušības ziņā!

Vai esat tiešsaistes azartspēļu izstrādātājs vai pakalpojumu sniedzējs, kas plāno izstrādāt vai licencēt savus tiešsaistes azartspēļu produktus, reāllaika kazino spēles, spēļu automātus, sporta totalizatorus, zirgu skriešanās sacīkšu totalizatorus un daudz ko citu? Tad jūs esat nonākuši pie pareizā spēles galda!

Džekpota laimēšana ne vienmēr ir tikai veiksmes jautājums – tā var prasīt arī stratēģisku savu kāršu izspēlēšanu. Mūsu pieredzējušo tiešsaistes azartspēļu speciālistu, tekstu sastādītāju un tulkotāju komandai ir visas nepieciešamās zināšanas un prasmes, lai parūpētos par šīm lietām:

tiešsaistes azartspēļu pakalpojumi || lokalizācija, valodas kvalitātes kontrole un SEO satura veidošana

mārketinga materiāli || reklāmas tekstu radīšana, informācija plašsaziņas līdzekļiem, apskati, foruma ziņojumi, mērķlapas, reklāmas un baneri

juridiskie dokumenti || informatīvi oficiālie dokumenti, tiešsaistes azartspēļu lietošanas noteikumi un līgumi

Mūsu pieredze saistošu tīmekļa vietņu un satura, apskatu, informatīvo paziņojumu, oriģinālu mārketinga materiālu un citu materiālu veidošanā palīdz iegūt jaunus klientus, piesaista auditorijas uzmanību un veido spēcīgu pamatu, lai jūsu zīmols varētu iekarot globālo tiešsaistes azartspēļu tirgu.

Mēs zinām, kā sagatavot precīzus, profesionālus un pareizus juridiskos tulkojumus, kas atbilst katras valsts striktajiem un specifiskajiem atbilstību regulējošajiem tiesību aktiem. Neviens vārds netiks brīvi interpretēts, tādējādi pasargājot jūsu uzņēmumu no iespējamām tiesvedībām, kas varētu radīt lielas izmaksas.

8 veidi, kā “LMI Translations” var palīdzēt jums sasniegt nākamo līmeni

Lielāki ieņēmumi un tirgus daļa. 9 no 10 interneta lietotājiem labprātāk lasa informāciju par produktu un biežāk iepērkas, ja informācija ir sniegta viņu dzimtajā valodā. Runājot jūsu auditorijas valodā, mēs palīdzēsim palielināt jūsu ieņēmumus.

Sirdsmiers. Mēs parūpēsimies par visām valodām, norādījumiem un laikietilpīgajiem manuālajiem darbiem, lai jūs varētu koncentrēties uz savu pamatdarbību. Mums ir sistēmas, rīki un procesi tulkošanai un datu apstrādei dažādās platformās un laika zonās.

Ātrums. Vienlaicīga tulkošana vairāk nekā 70 valodās un reāllaika mārketinga stratēģijas.

Garantēta 100 % konfidencialitāte. Izmantojot mūsu datu aizsardzības tiesību aktus un juridisko struktūru, mēs nodrošinām konfidencialitāti saviem klientiem un darbiniekiem.

Padziļinātas nozares zināšanas

Saskaņots komandas darbs visā pasaulē

Mazāk klientu sūdzību. Klienti var atrast visu nepieciešamo informāciju savā dzimtajā valodā.

Drošība. ISO sertifikāts, apdrošināšana pret kļūdām, mūža garantija bez papildu maksas.