Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas palīdz nodrošināt vietnes funkcionalitāti un uzlabot jūsu tiešsaistes pieredzi. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat to izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk ŠEIT.
19.03.2020.

„LMI Translations” atbildība pret klientiem un sadarbības partneriem

„LMI Translations” atbildība pret klientiem un sadarbības partneriem

Dārgie klienti un sadarbības partneri!

Saistībā ar Covid-19 izplatību klienti un sadarbības partneri ir jautājuši mums par vīrusa ietekmi uz mūsu uzņēmuma darbību, tāpēc vēlamies jūs īsi informēt par notiekošo.

No visas sirds ceram, ka esat veseli un ar jums viss ir kārtībā. Gribam novēlēt visu to labāko cilvēkiem, kurus skārusi šī problēma.

„LMI Translations” komanda apzinās, cik svarīga šādā krīzes situācijā jums ir iespēja paļauties uz saviem stratēģiskajiem partneriem, piemēram, „LMI Translations”, tāpēc esam šeit, lai operatīvi reaģētu uz jūsu vajadzībām. Mēs turpinām darboties ar pilnu atdevi, nodrošinot visus līdzšinējos pakalpojumus.

Mūsu uzdevums ir palīdzēt cilvēkiem saglabāt sakarus un turpināt uzņēmējdarbību šajā smagajā brīdī.

Ņemot vērā ieteikumus par attālinātu darbu un sociālo distancēšanos, esam gatavi piedāvāt papildu pakalpojumus:

  • dokumentu apliecināšanu ar elektronisku notariālo apliecinājumu,
  • attālinātus mutiskās tulkošanas pakalpojumus,
  • dokumentu bezkontakta saņemšanu un nodošanu.

Domājot par mūsu darbinieku veselību, esam atcēluši visus darījumu braucienus, kā arī veicam visus ieteiktos piesardzības pasākumus. Daļa komandas jau strādā attālināti, un esam pielāgojuši darba procesus, lai vajadzības gadījumā pārslēgtos uz pilnīgi attālinātu darba režīmu.

Visbeidzot, vēlamies pateikties visiem tulkotājiem un tulkiem, kuri pašaizliedzīgi strādā kopā ar veselības aprūpes speciālistiem, lai sniegtu palīdzību tiem, kam tā šobrīd visvairāk nepieciešama.

„LMI Translations”

[email protected]


Citas ziņas:

2020. GADĀ LMI TRANSLATIONS IEGUVA IESPĒJU NOSLĒGT SADARBĪBAS LĪGUMU AR RĪGAS STRADIŅA UNIVERSITĀTI PAR TULKOŠANAS PAKALPOJUMU SNIEGŠANU

MAŠĪNTULKOŠANA UN MAŠĪNTULKOJUMU PĒCREDIĢĒŠANA IR ŠEIT UZ PALIKŠANU

E-MĀCĪBAS: DODAM VĀRDU NĀKOTNEI