Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas palīdz nodrošināt vietnes funkcionalitāti un uzlabot jūsu tiešsaistes pieredzi. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat to izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk ŠEIT.

Kvalitāte

„LMI Translations” kvalitātes politika paredz nodrošināt klientiem augstas kvalitātes valodu risinājumus un izcilu apkalpošanas līmeni. Ikvienā savā darbībā mēs paturam prātā savu mērķi — lai mūsu klientu bizness attīstītos un nevainojami darbotos jebkurā klienta izvēlētajā tirgū.

Visi „LMI Translations” darbinieki apņemas darboties saskaņā ar uzņēmuma kvalitātes politiku un saņem nepieciešamās apmācības augstu darba rezultātu sasniegšanai.

„LMI Translations” vadība apņemas nodrošināt darbiniekiem drošu, patīkamu un motivējošu darba vidi un labus darba apstākļus, kā arī stimulēt darbinieku profesionālo attīstību.

„LMI Translations” kvalitātes politikas pamatprincipi:

 1. Nodrošināt augstas kvalitātes tulkošanas un citus valodu pakalpojumus;
 2. Uzstādīt augstus klientu apkalpošanas standartus un izvirzīt izcilu klientu apkalpošanu kā uzņēmuma prioritāti;
 3. Izpildīt un pārsniegt klientu prasības un izteiktās vēlmes;
 4. Nodrošināt visu darbu laicīgu izpildi un klienta datu konfidencialitāti.

Visi „LMI Translations” darbinieki un vadība apņemas nepārtraukti meklēt iespējas uzlabot klientu apkalpošanas līmeni un paaugstināt sniegto pakalpojumu kvalitāti.

„LMI Translations” kvalitātes vadības sistēmas efektivitāte tiek uzturēta un pastāvīgi uzlabota, līdzdarbojoties visai uzņēmuma komandai.

Ņemot vērā apņemšanos sniegt maksimāli augstas kvalitātes pakalpojumus, „LMI Translations” garantē, ka:

 • Visi tulkotāji ir pārbaudīti un novērtēti pirms sadarbības uzsākšanas. Labāko speciālistu atlasē mēs ņemam vērā valodu speciālistu pieredzi, izglītību un vispārīgo spēju pielāgoties specifiskiem tulkošanas projektiem, kā arī daudz citus faktorus;
 • Visus tulkojumus izstrādā kvalificēti speciālisti, kam mērķa valoda ir dzimtā valoda, un katra klienta projektiem tiek piemeklēts tulkotājs, kas lieliski pārzina konkrēto nozari;
 • Tulkojumi tiek izstrādāti saskaņā ar ISO 17100:2015 standarta striktajiem nosacījumiem;
 • Gan projektu vadītāji, gan tulkotāji prasmīgi izmanto jaunākos CAT un tulkošanas atmiņu rīkus, nodrošinot konsekvenci ne tikai viena teksta ietvaros, bet arī visos konkrētā klienta projektos;
 • Visi tulkojumi tiek pārbaudīti ar nozares standartiem atbilstošu kvalitātes nodrošināšanas programmatūru — Apsic Xbench —, lai maksimāli novērstu nekonsekvenci un cilvēka pieļautās kļūdas (pēc vajadzības varam izmantot arī QA Distiller, Verifika un citus rīkus);
 • „LMI Translations” projektu vadītājiem ir piekļuve īpaši izstrādātai tulkošanas projektu pārvaldības sistēmai, kas ļauj sekot līdzi ikvienam projektam (gan izstrādes procesā esošam, gan jau pabeigtam), rūpējoties par kvalitātes nodrošināšanas procesu konsekvenci un pilnīgumu;
 • Mūsu valodu speciālistu darbs tiek novērtēts pēc katra projekta un garākā laika nogrieznī, lai nodrošinātu nemainīgi augstu kvalitāti;
 • Ikvienam „LMI Translations” tulkošanas projektam tiek nodrošināta mūža garantija — tas nozīmē, ka pat gadījumā, ja mūsu izstrādātajā tulkojumā atradīsies kāda nepilnība, mēs to novērsīsim nekavējoties un bez maksas.

Tulkojumu birojs „LMI Translations” ir sertificēts un nodrošina tulkojumu kvalitāti atbilstoši jaunajam rakstiskās tulkošanas un lokalizācijas pakalpojumu kvalitātes standartam ISO 17100:2015. Atšķirībā no ISO 9001, šis standarts regulē tieši rakstiskās tulkošanas procesu norisi, un tā mērķis ir uzlabot un uzturēt augstu darba kvalitātes un klientu apkalpošanas līmeni. Standarts strikti regulē tulkošanas projektu izstrādes procesu no pirmās saziņas ar mums līdz pat pēc-apkalpošanai, kā arī nosaka mūsu valodu speciālistu obligāto kvalifikāciju un pieredzi.

Šis sertifikāts ir taustāms jau vairāku gadu mērķtiecīga un rūpīga darba un attīstības rezultāts. Turklāt sertificēta atbilstība standartam ISO 17100:2015 vēl labāk ilustrē mūsu rūpes par klientiem un to, ka „LMI Translations” nodrošina patiesi ilgtspējīgus un personalizētus valodu risinājumus.

Uzņēmumu vērtēja un sertifikātu izsniedza „Inspecta Latvia”.

Kiwa certificate