Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas palīdz nodrošināt vietnes funkcionalitāti un uzlabot jūsu tiešsaistes pieredzi. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat to izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk ŠEIT.

Atsauksmes

Esam ļoti apmierināti ar „LMI Translations” darbu. Šis tulkojumu birojs strādā augstā līmenī un nodrošina kvalitatīvu tulkojumu, atbilstoši mūsu prasībām. Īpašs paldies atsaucīgajam kolektīvam.

Visvairāk priecē draudzīga un laipnā attieksme, izstrādāto tulkojumu kvalitāte, kā arī operativitāte un tulkojumu izstrādes ātrums.

ZAB „Lawerton” vārdā vēlos pateikties par veiksmīgi izveidojušos sadarbību. „LMI” pasūtījumus vienmēr izpilda laikā, turklāt nereti gaidīto pasūtījumu saņemam ātrāk kā norādīts izpildes termiņā, tā paātrinot arī mūsu darbu. Līdztekus iepriecina tas, ka „LMI Translations” sadarbojas ar zvērinātu notāru, tādējādi pēc mūsu pieprasījuma tulka paraksts tiek apliecināts notariālā kārtībā. Liels paldies par izveidojušos sadarbību un ceru, ka tā tikpat veiksmīgi turpināsies.

Ak, kungs! Kosmisks ātrums. Viss atvērās, viss ir veiksmīgi un ekselenti! Mīļš paldies, turpmāk noteikti sadarbosimies ar Jums.

Liels paldies! Es jau jūs pamazām sāku ieteikt saviem partneriem :) Jūs tiešām labi pastrādājāt, arī turpmāk noteikti sadarbosimies ar Jums.

Liels paldies Jums par tik operatīvu darbu. Droši vien, ka atkārtojos, bet ļoti priecājos ar Jums sadarboties.

Ikdienā bieži gadās situācijas, kad tulkojumi mūsu uzņēmumā ir nepieciešami operatīvi un ātri, kā arī to kvalitātei ir jābūt nemainīgi augstā līmenī. Tulkojumu birojs „LMI Translations” nodrošina mūsu uzņēmumam kvalitatīvus un precīzus tulkojumus, kas tiek veikti saskaņotajos termiņos. Esam pilnībā apmierināti ar saņemto pakalpojumu kvalitāti un servisu, un arī nākotnē turpināsim sadarboties ar tulkojumu biroju „LMI Translations”.

Esam pilnībā apmierināti ar tulkojumu biroja „LMI Translations” darbu. Termiņi vienmēr tiek ievēroti, biroja darbinieki ir pretimnākoši un profesionāli, savukārt tulkojumu kvalitāte — atbilstoši augsta.

Ar „LMI Translations” sadarbojamies neilgi, bet jau esam pārliecinājušies, ka „LMI” garantē kvalitāti un tulkojumus vienmēr nodod savlaicīgi.

Kārtējais paldies par ieguldīto darbu Jums un visai Jūsu komandai. Saprotu, ka darbs nebija viegls, tādēļ priecājos, ka UPB ir izveidojusies veiksmīga sadarbība tieši ar Jūsu uzņēmumu!