Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas palīdz nodrošināt vietnes funkcionalitāti un uzlabot jūsu tiešsaistes pieredzi. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat to izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk ŠEIT.

Klientu portāls

„LMI Translations” misija ir palīdzēt mūsu Klientiem sasniegt uzstādītos mērķus arvien jaunos pasaules reģionos, un mēs to darām, nodrošinot profesionālus, ātrus un ekonomiski izdevīgus tulkojumus, kā arī pielietojot modernas tehnoloģijas un risinājumus. Viens no tiem ir „LMI Translations” Klientu portāls.

Izmantojot Klientu portālu, mūsu Klienti jebkurā diennakts laikā var iesniegt tulkošanas pieprasījumus un sekot līdzi saviem piedāvājumiem un projektiem, izvairoties no dokumentu sūtīšanas e-pastā.

Jautājiet uzaicinājumu uz savu kontu jebkuram Projektu vadītājam!

 Ātrs un vienkāršs pasūtījumu iesniegšanas process.

Izmantojiet pielāgoto pasūtījuma iesniegšanas anketu, lai ātri, droši un jebkurā laikā nosūtītu mums tulkojamos dokumentus. Pienācis laiks atteikties no neparocīgiem procesiem un raizēm par datu drošību, sūtot tos e-pastā.

Projektu uzsākšana, nekavējoties ne minūti.

Mūsu sistēma ir sagatavota tā, ka tulkošanas process automātiski tiek uzsākts, tiklīdz jūs apstiprināt piedāvājumu Klientu portālā. Tādējādi mēs nezaudējam nevienu lieku minūti un varam nodrošināt, ka saņemsiet savu tulkojumu norunātajā laikā.

Vienkāršāka rēķinu pārvaldība.

Sekojiet līdzi izrakstītajiem rēķiniem un to apmaksai un lejupielādējiet rēķinus, lai tos apskatītu.

Projektu failu ilgtermiņa glabāšana bez maksas.

Katra projekta izmaiņa un jauns pabeigts tulkojums uzreiz tiek sinhronizēts ar Klientu portālu un tiek uzglabāts tur tik ilgi, cik vēlaties. Izmantojiet Klientu portālu kā uzticamu, drošu un pārskatāmu savu tulkojumu katalogu tā vietā, lai meklētu tos savā e-pastā.

Elastīgi iestatījumi komandām, kurās tulkojumus pasūta vairākas personas.

Pielāgojoties Klientam, Klientu portālu var iestatīt tā, lai katrs komandas pārstāvis redz visus uzņēmuma pasūtījumus, vai tā, lai katram pārstāvim būtu redzami tikai viņa piedāvājumi un projekti.