Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas palīdz nodrošināt vietnes funkcionalitāti un uzlabot jūsu tiešsaistes pieredzi. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat to izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk ŠEIT.

Daudzvalodu SEO

Kas ir daudzvalodu SEO?

Jūsu uzņēmums aug, un jums izdodas piesaistīt jaunus klientus, izmantojot tradicionālos kanālus, taču cilvēki, kas meklē jūsu piedāvātos produktus un/vai pakalpojumus, neatrod jūsu mājaslapu savos Google meklēšanas rezultātos. Tas nozīmē, ka pienācis laiks meklētājoptimizācijai jeb SEO.

SEO ietver jūsu mājaslapas struktūras rediģēšanu un saturā izmantoto metatagu un atslēgvārdu pielāgošanu, lai padarītu jūsu tīmekļa vietni pievilcīgāku vietņu klasifikācijas algoritmiem, kurus izmanto tādi meklētāji kā Google, Bing, Yandex, Baidu utt.

Optimizēta vietne atbilst visiem meklētāju kritērijiem un meklēšanas rezultātu sarakstā parādās pirms konkurentu vietnēm, kad potenciāli klienti meklē jūsu piedāvāto produktu/pakalpojumu.

Mūsu daudzvalodu SEO pakalpojums apvieno profesionālus tulkošanas un lokalizācijas pakalpojumus ar SEO, piedāvājot efektīvu rīku, kuru varat izmantot, lai padarītu savu starptautisko mājaslapu maksimāli efektīvu un pozicionētu sevi lielākiem panākumiem.

Pakalpojumi ietver:

  • jūsu tīmekļa vietnes pamata vai padziļinātu SEO auditu;
  • vienas valodas vai daudzvalodu atslēgvārdu analīzi, izstrādi un integrāciju jūsu tīmekļa vietnes tekstā;
  • daudzvalodu metatagu analīzi un izstrādi;
  • tīmekļa vietnes tehniskās veiktspējas auditu.

Lai uzzinātu vairāk, sazinieties ar mums vai aizpildiet bezmaksas piedāvājuma formu.