Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas palīdz nodrošināt vietnes funkcionalitāti un uzlabot jūsu tiešsaistes pieredzi. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat to izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk ŠEIT.

Tulkošanas pakalpojumi

Tulkojumu birojs „LMI Translations” nodrošina ilgtspējīgus un personalizētus tulkošanas pakalpojumus ar plašu pielietojumu visdažādāko nozaru uzņēmumiem. Mēs esam Latvijā dibināts uzņēmums ar augstiem darba kvalitātes un klientu apkalpošanas standartiem un darbojamies tulkošanas industrijā gan Latvijas teritorijā, gan ārpus tās jau kopš 2005. gada.

Mūsu pakalpojumu klāsts ir gana plašs, lai klientiem visērtākais risinājums būtu uzticēt visus ar tulkošanu un materiālu sagatavošanu saistītos uzdevumus mums — „LMI Translations” nodrošina gan rakstisko tulkošanu, gan mašīntulkojumu pēcrediģēšanu, gan visu sarežģītības līmeņu dokumentu maketēšanu. Mēs būsim neatsverams atspaids, ja Jums ir kāds materiāls, kuru vēlaties sakārtot pavairojamā formātā un citā valodā vai valodās. Turklāt mūsu tulkojumi tiek izstrādāti atbilstoši ISO 17100:2015 globālajam standartam!

Ja zināt, ka Jums nepieciešami tulkošanas pakalpojumi, bet neesat pārliecināti, kā notiek šis process un kā varam Jums palīdzēt, sazinieties ar mūsu draudzīgajiem un zinošajiem projektu vadītājiem vai apskatiet sadaļas „Rakstiskā tulkošana”, „Maketēšana” un „Mašīntulkojumu pēcrediģēšana”.

„LMI Translations” nodrošina arī juridiskos pakalpojumus — ja Jums nepieciešams tulkojums ar notariālu apliecinājumu, mēs esam visērtākais risinājums. Pasūtot tulkojumu ar notariālu apliecinājumu, Jūs ne tikai saņemsiet profesionāli pārtulkotu un noformētu dokumentu, kas atbilst LR tiesību aktu prasībām, bet arī ietaupīsiet laiku, jo pie mums šādus pasūtījumus var realizēt pilnībā elektroniski — sākot no pasūtījuma iesniegšanas līdz pat samaksas veikšanai. Pat dokumentu nogādāšanu uz mūsu biroju un atpakaļ var noorganizēt attālināti, izmantojot uzticamu kurjeru pakalpojumus. Sīkāku informāciju par juridiskajiem tulkojumiem un dažādiem apliecinājumiem var saņemt, rakstot uz [email protected] vai zvanot uz +371 67275623.

Mūsu klienti zina, ka pie mums ar pārliecību var vērsties arī tad, ja ir nepieciešami ne tikai rakstiski tulkojumi, bet arī mutiskās tulkošanas pakalpojumi. Tāpat palīdzēsim, ja partneriem vai klientiem ir jānoorganizē augstas klases izklaidējošas un izglītojošas ekskursijas gidu pavadībā Rīgā un citās skaistākajās Latvijas vietās.

Par mūsu tulkošanas pakalpojumu kvalitāti un par sadarbību ar mums vislabāk pastāstīs mūsu klienti. Aicinām Jūs iepazīties ar dažu mūsu klientu atsauksmēm tepat sadaļā „Atsauksmes”.