Tulkojumu birojs LMI Translations - tulkošanas pakalpojumi

Atsauksmes

Atsauksmes
„Porsche”

Mēs esam ārkārtīgi apmierināti ar „LMI Translations” darbu. Šis tulkošanas birojs strādā izcili un laikus sniedz augstas kvalitātes tulkojumus saskaņā ar mūsu prasībām, stila un terminoloģijas vadlīnijām. Turklāt biroja atsaucīgie darbinieki ir pretimnākoši un gatavi nodrošināt kvalitatīvus tulkojumus īsā laikā, lai mēs tos varētu izmantot bez liekas kavēšanās.

„Pilsētas līnijas”

Paldies par tik ātru darba paveikšanu! Esmu jau to teicis, bet pateikšu vēlreiz: man tiešām liels prieks strādāt ar jums.

„Skanska”

Ikdienā mūsu uzņēmumam mēdz rasties nepieciešamība pēc ātra, bet precīza tulkojuma. „LMI Translations” mums vienmēr nodrošina kvalitatīvus tulkojumus norunātajā termiņā. Esam pilnīgi apmierināti ar pakalpojuma un apkalpošanas kvalitāti un līmeni. Ceram uz ilgstošu sadarbību ar „LMI Translations”.

„Candela”

Liels paldies! Es jau jūs pamazām sāku ieteikt saviem partneriem. :) Mani apmierina jūsu darba rezultāts, un mēs noteikti turpināsim ar jums sadarboties.

„UPB”

Jau atkal vēlos pateikties jums un jūsu komandai par darbu. Es saprotu, ka uzdevums nebija nekāds vieglais, tāpēc priecājos, ka „UPB” ir izveidojusies pārbaudīta, veiksmīga sadarbība ar jūsu uzņēmumu.

„Mikrotik”

Ak kungs, cik tas bija ātri! Es tikko atvēru failu, un viss izskatās lieliski. Milzīgs paldies, mēs noteikti ar jums drīz atkal sadarbosimies.

„Lawerton”

Starptautiskā juridiskā biroja „Lawerton” vārdā vēlos pateikties par veiksmīgo sadarbību. „LMI Translations” vienmēr ievēro mūsu termiņus; bieži vien tulkojumu saņemam agrāk par piedāvājumā norādīto datumu, un tas paātrina mūsu darbu. Mēs arī priecājamies, ka „LMI Translations” sadarbojas ar zvērinātu notāru un vajadzības gadījumā varam saņemt zvērināta notāra apliecinājumu. Liels paldies par palīdzību, ceram, ka mūsu attiecības turpinās zelt!

9 ieguvumi, ko sniedz sadarbība ar „LMI Translations”

1

Lielāki ieņēmumi un tirgus daļa:

90 % interneta lietotāju labāk patīk lasīt tīmekļa vietnē piedāvāto saturu un iepirkties internetā tad, ja informācija ir sniegta viņu dzimtajā valodā. Lokalizācija vairo uzticību un iekļautību.

2

Mierīgs prāts:

Mēs parūpēsimies par tulkojumiem visās vajadzīgajās valodās, norādījumu sagatavošanu un laikietilpīgiem manuāliem uzdevumiem, lai jūs varētu pievērsties sava uzņēmuma pamatdarbībai. Esam ieviesuši sistēmas, rīkus un procesus, kas ļauj pārvaldīt tulkošanas uzdevumus un datus dažādās platformās un laika zonās.

3

Ātrums:

Mēs izpildām uzdevumus savlaicīgi, lai jūs varētu efektīvi un lietderīgi virzīt savus produktus tirgū. Veicam tulkošanu vairāk nekā 70 valodās vienlaikus.

Tulkojumu birojs LMI Translations - ISO sertificēti tulkojumi - kvalitātes garantija
Tulkojumu birojs LMI Translations - ISO sertificēti tulkojumi - kvalitātes garantija
Tulkojumu birojs LMI Translations - ISO sertificēti tulkojumi - kvalitātes garantija
LMI Translations - Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras biedrs
LMI Translations - Eiropas Tulkošanas nozares asociācijas biedrs
Tulkošanas birojs LMI Translations - Igaunijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras biedrs
Tulkošanas birojs LMI Translations - Zviedrijas Tirdzniecības kameras Latvijā biedrs
Tulkošanas uzņēmums LMI Translations īsteno Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstītu projektu
2016. gada 2. maijā noslēgts līgums SKV-L-2016/192 starp SIA „LMI Translations” un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu projekta „Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
Tulkojumu birojs LMI Translations - tulkošanas pakalpojumi
Sekojiet mums