Tulkojumu birojs LMI Translations - tulkošanas pakalpojumi
<- Atpakaļ
Tulkojumu birojs LMI Translations - tulkošanas pakalpojumi

Par mums

Tulkojumu birojs LMI Translations 20 gadu laikā ir sniedzis valodu pakalpojumus 65 valodās klientiem no 55 valstīm.

Daži no pakalpojumiem: rakstiskā tulkošana, programmatūru un interneta vietņu tulkošana un lokalizēšana, tekstu rediģēšana, mutiskā tulkošana, dokumentu notariāla apliecināšana, tekstu sacerēšana, subtitrēšana u.c.

Mūsu komanda profesionāli īsteno tulkošanas projektus, lai klientu bizness augtu jebkurā izvēlētajā tirgū.

Zīmola stāsts

Valoda ceļ tiltus un nojauc robežas. Tas ir svarīgs instruments, ar ko var uzrunāt līdz sirds dziļumiem. Jau kopš saviem pirmsākumiem tulkojumu birojs LMI Translations palīdz gan klientiem, gan īsteno dažādus labdarības projektus. LMI Translations dibinātāja Kristīne aizrāvās ar valodām jau agrā jaunībā un 18 gadu vecumā ar ģimenes atbalstu izveidoja LMI Translations, kas vēlāk kļuva par viņas otrajām mājām. Viņa neuzskatīja savas komunikācijas prasmes par īpaši labām, bet tas ļāva saskatīt, ka daudziem uzņēmumiem ir līdzīga problēma. Kristīne saprata, ka, būdami nošķirti, cilvēki jūtas skumji un vientuļi, un apjauta, ka arī uzņēmumi mēdz piedzīvot tādu pašu nošķirtību. Ja uzņēmumi nekļūst atvērtāki un nesāk piedāvāt savus pakalpojumus ārzemēs, tie bieži iesīkst un nepieredz izaugsmi ne pārdošanas apjomā, ne citos aspektos. Lai gan Kristīnei bija diagnosticēta disleksija un uzmanības deficīta un hiperaktivitātes sindroms (UDHS), viņa apņēmīgi nostājās uz šī pašizaugsmes ceļa, kurā pārbaudīja savu izturību. Viņa iemācījās celt tiltus un pārvarēja izaicinājumus, lai piepildītu savu sapni – nojaukt valodas barjeras gan sev, gan saviem klientiem.

Uzņēmuma darbības mērogs un darba apjoms pastāvīgi aug, un uzņēmums ir piedzīvojis daudz izmaiņu. Nemainīga palikusi vienīgi personīgā pieeja uzņēmējdarbības veikšanā un jaunu attiecību dibināšanā, kas padara „LMI” par uzņēmumu, kam pirmajā vietā ir attiecības un kas ir vērsts uz rezultātiem. „LMI” piedāvā pilnu tulkošanas pakalpojumu klāstu, kā arī novērtē ilgtermiņa attiecības ar biznesa klientiem, tai pašā laikā neatraidot nevienu privātpersonu, kam nepieciešama steidzama palīdzība. Radot katram projektam īpaši pielāgotus un novatoriskus lingvistiskos risinājumus, „LMI” nodrošina, ka uzdevumi tiek veikti bez aizķeršanās un tiek sasniegti cerētie rezultāti. Piedāvātos pakalpojumus pavada rūpes par klientu – mēs klientiem ne tikai nodrošinām tulkojumus, bet arī palīdzam pētīt, analizēt, pārvaldīt, palūkoties uz lietām no plašāka redzes leņķa un vienkārši darām vairāk, nekā prasīts.

Tulkojumu birojs LMI Translations - Zīmola stāsts

Jums atliek tikai mūs uzrunāt, un LMI Translations atvērs durvis uz pasauli un ar valodu vedīs uz biznesa panākumiem.

Vīzija

Parūpēties, lai starptautiskā uzņēmējdarbība, pārdošana un juridisko jautājumu kārtošana būtu veiksmīga un pieejama pēc iespējas vairāk uzņēmumiem.

Misija

Palīdzēt padarīt saturu vērtīgu, lai klienti gūtu sekmes starptautiskajā tirgū. Sniegt izcilus valodas pakalpojumus, balstoties uz padziļinātu izpēti, datiem, valodu prasmēm, pētījumiem par nozari un jaunākajām tehnoloģijām.

Vērtības

Neatlaidīgi meklējam risinājumus (mums patiešām rūp!)

Esam aizrautīgi, pozitīvi, atbalstoši un radoši (mēs mīlam savu darbu un tos, ar kuriem kopā strādājam).

Darām vairāk, nekā gaidīts (mēs turam vārdu un dodam vairāk par prasīto).

Nepārtraukti mācāmies (pasaule mainās un attīstās, un arī mēs kopā ar to).

Tulkojumu birojs LMI Translations - tulkošanas pakalpojumi

Mēs esam ārkārtīgi apmierināti ar „LMI Translations” darbu. Šis tulkošanas birojs strādā izcili un laikus sniedz augstas kvalitātes tulkojumus saskaņā ar mūsu prasībām, stila un terminoloģijas vadlīnijām. Turklāt biroja atsaucīgie darbinieki ir pretimnākoši un gatavi nodrošināt kvalitatīvus tulkojumus īsā laikā, lai mēs tos varētu izmantot bez liekas kavēšanās.

Paldies!

9 ieguvumi, ko sniedz sadarbība ar „LMI Translations”

1

Lielāki ieņēmumi un tirgus daļa:

90 % interneta lietotāju labāk patīk lasīt tīmekļa vietnē piedāvāto saturu un iepirkties internetā tad, ja informācija ir sniegta viņu dzimtajā valodā. Lokalizācija vairo uzticību un iekļautību.

2

Mierīgs prāts:

Mēs parūpēsimies par tulkojumiem visās vajadzīgajās valodās, norādījumu sagatavošanu un laikietilpīgiem manuāliem uzdevumiem, lai jūs varētu pievērsties sava uzņēmuma pamatdarbībai. Esam ieviesuši sistēmas, rīkus un procesus, kas ļauj pārvaldīt tulkošanas uzdevumus un datus dažādās platformās un laika zonās.

3

Ātrums:

Mēs izpildām uzdevumus savlaicīgi, lai jūs varētu efektīvi un lietderīgi virzīt savus produktus tirgū. Veicam tulkošanu vairāk nekā 70 valodās vienlaikus.

Tulkojumu birojs LMI Translations - ISO sertificēti tulkojumi - kvalitātes garantija
Tulkojumu birojs LMI Translations - ISO sertificēti tulkojumi - kvalitātes garantija
Tulkojumu birojs LMI Translations - ISO sertificēti tulkojumi - kvalitātes garantija
LMI Translations - Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras biedrs
LMI Translations - Eiropas Tulkošanas nozares asociācijas biedrs
Tulkošanas birojs LMI Translations - Igaunijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras biedrs
Tulkošanas birojs LMI Translations - Zviedrijas Tirdzniecības kameras Latvijā biedrs
Tulkošanas uzņēmums LMI Translations īsteno Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstītu projektu
2016. gada 2. maijā noslēgts līgums SKV-L-2016/192 starp SIA „LMI Translations” un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu projekta „Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
Tulkojumu birojs LMI Translations - tulkošanas pakalpojumi
Sekojiet mums