Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas palīdz nodrošināt vietnes funkcionalitāti un uzlabot jūsu tiešsaistes pieredzi. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat to izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk ŠEIT.

Par mums - LMI Translations

Tulkojumu birojs „LMI Translations” ir ilgtspējīgu un personalizētu tulkošanas un lokalizācijas pakalpojumu piegādātājs, kas tika dibināts Latvijā 2005. gadā. Mēs palīdzam uzņēmumiem, organizācijām un privātpersonām uzrunāt savu mērķauditoriju tai saprotamā valodā, nodrošinot rakstiskās tulkošanas, lokalizācijas un mutiskās tulkošanas pakalpojumus — turklāt ar profesionālu un draudzīgu attieksmi. Mēs esam saziņas, vieglas un caurspīdīgas sadarbības eksperti un veicinām auglīgu un jēgpilnu sadarbību uzņēmumu, cilvēku un kultūru līmenī. Precīzi, kvalitatīvi un ātri risinājumi ikkatram klientam!

Burtu savienojums LMI ir mūsu iepriekšējā nosaukuma saīsinājums. Pārejot jaunā kvalitātes un saziņas līmenī, „Language Master International” dabiski pārtapa par „LMI Translations”. Savu dziļāko būtību gan noslēpt nespējam. Gan „LMI Translations” štata, gan ārštata darbinieki ir valodu meistari, īsteni speciālisti savā nozarē, kas savu darbu veic ātri un precīzi.

Tulkojumu birojs „LMI Translations” ir starptautisks uzņēmums ar plašu klientu loku no visas pasaules, kuri mums uzticas un izvēlas sadarboties tieši ar mums. Mēs nodrošinām elastīgus un pilnībā individuāli pielāgojamus pakalpojumus vairāk nekā 63 valodās.

„LMI Translations” specializējas visdažādākajās jomās, tomēr pamatā esam sevi pierādījuši šādās specifiskajās nozarēs:

  • tehnoloģijas, ražošana un elektropreces,
  • medicīna,
  • lietojumprogrammu un spēļu lokalizācija,
  • jurisprudence un finanses.

Lai šo nozaru tulkojumi visās valodās būtu ar vienādu funkciju un nozīmi, nepieciešami precīzi tulkojumi un pareizs nozares terminu lietojums. Mums uzticas jau simtiem tehnoloģiju uzņēmumu, juridisko pakalpojumu uzņēmumu un zinātnisko organizāciju, jo „LMI Translations ” piemīt gan ātrai un profesionālai tulkošanai nepieciešamās zināšanas, gan pieredze.

Mūs vislabāk raksturo tas, cik ļoti mums rūp mūsu klients un klientam vispiemērotākā risinājuma atrašana. Ziniet — uzsākot sadarbību ar mums, par Jums un Jūsu valodu vajadzībām vienmēr parūpēsies uzmanīga, draudzīga un pretimnākoša komanda, kas priecājas saņemt jebkāda rakstura atsauksmes. Protams, „LMI Translations” rūp arī tas, lai mēs kā uzņēmums ietekmētu savu apkārtējo vidi un sabiedrību pozitīvi, būtu izcils un iekārojams darba devējs. Mēs patiesi esam uzņēmums, kas vienmēr it visā darbosies visaugstākajā kvalitātes un saziņas līmenī.