Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas palīdz nodrošināt vietnes funkcionalitāti un uzlabot jūsu tiešsaistes pieredzi. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat to izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk ŠEIT.

Rediģēšana un korektūra

Rediģēšana

Rediģēšana ir tulkojuma pārbaude, salīdzinot to ar avota tekstu. „LMI Translations” projektos šo darbu veic pieredzējuši un rūpīgi redaktori, kas ne tikai meklē tekstā iespējamas kļūdas un neatbilstības, bet arī vajadzības gadījumā uzlabo tulkojuma skanējumu un pārbauda tā atbilstību teksta nozarei un mērķa pielietojumam. Ņemot vērā, ka tulkojums tiek salīdzināts ar avota tekstu, šis teksta pārbaudes veids ir laikietilpīgāks nekā korektūra, kas ietver tikai tulkojuma pārbaudi.

„LMI Translations” piedāvā rediģēšanas pakalpojumus gan tulkojumiem, kurus neesam veikuši mēs, gan kā papildpakalpojumu mūsu tulkošanas projektiem gadījumos, kad nepieciešams patiesi nevainojams rezultāts.

Korektūra

Vai esat sagatavojuši dokumentu iesniegšanai valsts iestādē, bet neesat pārliecināti, vai tekstā viss ir korekti? Vai varbūt esat sagatavojuši svarīgu prezentāciju biznesa partneriem svešvalodā un vēlaties, lai kāds profesionālis to pārskata un „pieslīpē”?

Neriskējiet ar izšķiestu laiku un izmantojiet mūsu korektūras pakalpojumu!

„LMI Translations” korektūras pakalpojumu veic rūpīgi un zinoši korektori, kas pārbauda teksta atbilstību konkrētās valodas gramatikas likumiem un stila normām, kā arī teksta nozarei un noteiktajam mērķim.