Tulkojumu birojs LMI Translations - tulkošanas pakalpojumi

Finanšu tehnoloģijas un blokķēde

Tulkojumu birojs LMI Translations - Finanšu tehnoloģijas un blokķēde

Ejiet kopsolī ar progresu, izmantojot finanšu tehnoloģijas un blokķēdes tehnoloģiju.


„LMI” palīdz finanšu tehnoloģiju jeb FinTech un blokķēdes nozares uzņēmumiem lokalizēt produktus, pārtulkojot tos dažādās valodās, lai uzņēmumi varētu sasniegt plašāku auditoriju.

Būdami šīs jomas eksperti, zinām, kas nepieciešams, lai programmatūra vai lietotne gūtu panākumus ārvalsts tirgū. Mūsu valodu meistari var palīdzēt lokalizēt programmatūru un lietotnes, tīmekļa vietnes, pārtulkot vienošanās un līgumus, juridiskos dokumentus un paveikt daudz ko citu.

Finanšu tehnoloģijas un blokķēžu risinājumi - LMI Translations

Pašlaik finanšu pakalpojumi un procesi tiek uzlaboti, optimizēti un automatizēti, lai lietotājiem nodrošinātu ērtas operācijas, kas norit bez traucējumiem. Taču kā lietotāji var justies ērti, izmantojot jūsu pakalpojumus, ja ar viņiem nesazināties viņu valodā?

Viena no lielākajām problēmām finanšu tehnoloģiju un blokķēdes nozarē ir darbības mēroga paplašināšana. Lai varētu paplašināt darbības mērogu, ir jāpalielina sasniegtā tirgus daļa. Viena no lielākajām problēmām finanšu tehnoloģiju un blokķēdes nozarē ir darbības mēroga paplašināšana. Lai varētu paplašināt darbības mērogu, ir jāpalielina sasniegtā tirgus daļa. Te talkā nāk lokalizācijas eksperti. Mūsu poligloti ir ne vien valodas meistari, bet arī nozares speciālisti, tāpēc varat būt pārliecināts, ka jūsu programmatūra, lietotne un tīmekļa vietne taps optimizēta un gatava ieviešanai jebkurā izvēlētā lielā tirgū. Neatkarīgi no tā, vai būsiet iecerējis virzīt produktus Ķīnā, Dienvidamerikā, Japānā vai vēl kur citur, „LMI” projektu vadītāji izveidos jūsu uzņēmuma vajadzībām atbilstošāko komandu.

Blokķēdes tehnoloģija ir izraisījusi īstu revolūciju finanšu tehnoloģiju nozarē. Tā ne vien nodrošina tādus labumus kā aizsardzība pret krāpšanu un trešo pušu izslēgšana no darījumiem, bet arī ļauj mūsu klientiem sniegt saviem pircējiem daudz labāku lietotāju pieredzi. Šādu strauju pārmaiņu kontekstā ātri rodas aizvien jauni finanšu tehnoloģiju un blokķēdes jēdzieni. Tāpēc, kad lietotāji saskaras ar starptautiskiem maksājumiem un citiem būtiskiem finanšu aspektiem, viņiem ir ļoti svarīgi saprast, kas īsti notiek. Finanšu pasaulē neskaidrībai nav vietas!

Tāpēc ir tikai loģiski, ka uzņēmumiem, privātpersonām un pat valdības struktūrām būtu savi pakalpojumi un produkti jāpiedāvā klienta dzimtajā valodā. Nevilcinieties – uzrakstiet mums un pastāstiet, kāds ir jūsu redzējums un mērķi, un mēs ar prieku jums nosūtīsim cenas piedāvājumu.
Tulkojumu birojs LMI Translations - ISO sertificēti tulkojumi - kvalitātes garantija
Tulkojumu birojs LMI Translations - ISO sertificēti tulkojumi - kvalitātes garantija
Tulkojumu birojs LMI Translations - ISO sertificēti tulkojumi - kvalitātes garantija
LMI Translations - Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras biedrs
LMI Translations - Eiropas Tulkošanas nozares asociācijas biedrs
Tulkošanas birojs LMI Translations - Igaunijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras biedrs
Tulkošanas birojs LMI Translations - Zviedrijas Tirdzniecības kameras Latvijā biedrs
Tulkošanas uzņēmums LMI Translations īsteno Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstītu projektu
2016. gada 2. maijā noslēgts līgums SKV-L-2016/192 starp SIA „LMI Translations” un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu projekta „Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
Tulkojumu birojs LMI Translations - tulkošanas pakalpojumi
Sekojiet mums