love
MOVE
include
<- Atpakaļ

Love, move, include

„LMI Translations” labdarības iniciatīva

„LMI” vienmēr ir bijis uzņēmums ar dvēseli

Kopš 2005. gada, kad sagatavojām savu pirmo tulkojumu uzņēmumam, kas ražo dziedinošus zāļu novārījumus un uzlējumus, lai palīdzētu trūkumcietējiem, arī mūsu domu gājiens ir virzījies līdzīgā gultnē.

Augstu vērtējam savu misiju savienot uzņēmumus ar klientiem un partneriem, taču tikpat svarīgs ir arī mūsu augstākais mērķis – savienot cilvēkus un sirdis.

Gadu gaitā esam daudz darījuši humānās palīdzības jomā: sākot ar bezmaksas tulkojumiem, ko esam veikuši daudzās valodās un nolūkos; guļvietu matraču un mākslas piederumu iegādi trūcīgajiem; rotaļu laukuma izbūvi bērnudārzam un beidzot ar finansiāla atbalsta sniegšanu sieviešu tiesību aktīvistēm visā pasaulē; kā arī pēdējā laikā ziedojumu vākšanu Ukrainas karavīriem.

Ar gadiem esam sapratuši, cik liela nozīme ir koncentrētai un mērķtiecīgai darbībai, tāpēc pēc pārdomām par dzīves vērtībām esam nolēmuši palikt uzticīgi tam, kas, mūsuprāt, ir katra laimes un labklājības pamatā.

Tāpēc vēlamies apsolīt turpināt darīt trīs lietas – mīlēt, kustēties un iekļaut.

Garīgās un fiziskās veselības nozīme

Katru gadu mēs piedalīsimies vairākos svarīgos projektos un iniciatīvās un organizēsim tādus arī paši, lai veicinātu iekļautību un uzsvērtu garīgās un fiziskās veselības nozīmi.

Mēs vēlētos izmantot šo izdevību, lai no sirds pateiktos ikvienam klientam, valodniekam un komandas loceklim par to, ka palīdzat mūsu labos darbus novest līdz auglīgam rezultātam.

Katrs pasūtījums ir ieguldījums mūsu iniciatīvā „Love, move, include”.

Paldies!

Kopā mēs mīlēsim, kustēsimies un iekļausim.
2016. gada 2. maijā noslēgts līgums SKV-L-2016/192 starp SIA „LMI Translations” un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu projekta „Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
Sekojiet mums