No valodas līdz
biznesa panākumiem

Pieprasiet detalizētu tulkojuma cenas piedāvājumu šeit!

Noskaidrot cenu

No valodas līdz
biznesa panākumiem

HI!

Pakalpojumu klāsts

Ko saka mūsu klienti?

Paldies!
„Porsche”

Mēs esam ārkārtīgi apmierināti ar „LMI Translations” darbu. Šis tulkošanas birojs strādā izcili un laikus sniedz augstas kvalitātes tulkojumus saskaņā ar mūsu prasībām, stila un terminoloģijas vadlīnijām. Turklāt biroja atsaucīgie darbinieki ir pretimnākoši un gatavi nodrošināt kvalitatīvus tulkojumus īsā laikā, lai mēs tos varētu izmantot bez liekas kavēšanās.

9 ieguvumi, ko sniedz sadarbība ar „LMI Translations”

1

Lielāki ieņēmumi un tirgus daļa:

90 % interneta lietotāju labāk patīk lasīt tīmekļa vietnē piedāvāto saturu un iepirkties internetā tad, ja informācija ir sniegta viņu dzimtajā valodā. Lokalizācija vairo uzticību un iekļautību.

2

Mierīgs prāts:

Mēs parūpēsimies par tulkojumiem visās vajadzīgajās valodās, norādījumu sagatavošanu un laikietilpīgiem manuāliem uzdevumiem, lai jūs varētu pievērsties sava uzņēmuma pamatdarbībai. Esam ieviesuši sistēmas, rīkus un procesus, kas ļauj pārvaldīt tulkošanas uzdevumus un datus dažādās platformās un laika zonās.

3

Ātrums:

Mēs izpildām uzdevumus savlaicīgi, lai jūs varētu efektīvi un lietderīgi virzīt savus produktus tirgū. Veicam tulkošanu vairāk nekā 70 valodās vienlaikus.

Kas jauns?

Būvniecības dokumentācija nevainojamam būvdarbu procesam

Būvniecība ir īpaši strikti regulēta nozare. No idejas un projektēšanas līdz būvdarbiem un objekta nodošanas ekspluatācijā – katrā no šiem posmiem nepieciešama specifiska dokumentācija.

5 iemesli, kādēļ nolēmām pārveidot LMI Translations zīmolu

Ir pagājuši gandrīz 20 gadi kopš uzņēmuma dibināšanas, un jau kādu laiku mūs nepamet sajūta, ka zīmols ir pelnījis ko jaunu. Mūsu klienti, tirgus un visa pasaule nepārtraukti mainās un attīstās. Arī mēs neesam izņēmums. Ir īstais laiks to uzskatāmi parādīt.

Rādīt visu
2016. gada 2. maijā noslēgts līgums SKV-L-2016/192 starp SIA „LMI Translations” un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu projekta „Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
Sekojiet mums