Tulkojumu birojs LMI Translations - tulkošanas pakalpojumi

Kvalitāte

Kvalitāte

Kvalitātes politika

„LMI Translations” kvalitātes politika ir pamatakmens, uz kā balstās mūsu mērķis nodrošināt klientiem augstas kvalitātes valodas risinājumus un izcilu apkalpošanu. Vienmēr paturam prātā savu misiju – panākt, ka klientu uzņēmumi attīstās un gūst lieliskus rezultātus jebkurā tirgū, kurā tie vēlas darboties.

Visi „LMI Translations” darbinieki ir apņēmušies ievērot uzņēmuma kvalitātes politiku un tiek regulāri apmācīti, lai spētu pastāvīgi sasniegt augstus darba rezultātus.  • • Neatlaidīgi meklējam risinājumus (mums patiešām rūp!)

  • • Esam aizrautīgi, pozitīvi, atbalstoši un radoši (mēs mīlam savu darbu un tos, ar kuriem kopā strādājam).

  • • Darām vairāk, nekā gaidīts (mēs turam vārdu un dodam vairāk par prasīto).

  • • Nepārtraukti mācāmies (pasaule mainās un attīstās, un arī mēs kopā ar to).

Kā mēs nodrošinām kvalitāti

Saskaņā ar mūsu apņemšanos nodrošināt pēc iespējas kvalitatīvākus pakalpojumus „LMI Translations” garantē, ka:

visi tulkotāji pirms pirmā darba uzdevuma saņemšanas tiek pārbaudīti un izvērtēti. Lai atlasītu pašus labākos tulkotājus, novērtējam kandidātu pieredzi, izglītību, vispārējās spējas pielāgoties tulkošanas projektiem un vēl daudz citu aspektu. Katru tulkojumu veic kvalificēts tulkotājs, kam mērķvaloda ir dzimtā valoda, un katram klientam piemeklē tulkotāju, kas ir lietpratējs jomā, uz ko teksts attiecas;

tulkojumi tiek veikti saskaņā ar stingrajiem standarta ISO 17100:2015 noteikumiem;

projektu vadītāji un tulkotāji prot prasmīgi izmantot jaunākos datorizētās tulkošanas un tulkošanas atmiņu rīkus, kas palīdz nodrošināt lielāku konsekvenci ne tikai atsevišķā tekstā, bet arī visu klienta projektu starpā;

visi tulkojumi tiek pārbaudīti ar nozares standartam atbilstošo kvalitātes nodrošināšanas programmu ApSIC Xbench, lai maksimāli novērstu nekonsekvenci un cilvēka kļūdas (ja nepieciešams, varam izmantot arī QA Distiller, Verifika un citus rīkus);

„LMI Translations” projektu vadītājiem ir pieejama speciāla tulkojumu pārvaldības sistēma, kurā var dokumentēt gan pabeigtu, gantikai iesāktu projektu ikvienu aspektu, lai panāktu, ka kvalitātes nodrošināšanas procedūras tiek veiktas rūpīgi un konsekventi; mūsu valodnieku darbs tiek novērtēts pēc katra projekta un laika gaitā novērots, lai nodrošinātu, ka viņu darba kvalitāte aizvien ir augsta;

uz visu „LMI Translations” paveikto tulkošanas darbu attiecas mūža garantija, kas nozīmē, ka tad, ja tulkojumā konstatēsiet kļūdas, mēs tās nekavējoties un bez papildu maksas novērsīsim, lai gan šādu kļūdu iespējamība ir maz ticama.

ISO sertificēta kvalitāte un meistarība

„LMI Translations” ir sertificēts uzņēmums, kas sniedz tulkošanas pakalpojumus atbilstoši visaptverošajiem kvalitātes standartiem ISO 17100, ISO 9001 un ISO 27001.

Šie standarti stingri regulē mūsu darbu, sākot ar pirmo saskarsmi ar klientu un beidzot ar posmu pēc pakalpojuma sniegšanas, kā arī to, kā mēs glabājam datus, pildām klientu prasības un īstenojam tulkošanas projektus.

ISO sertifikācijas galvenais mērķis ir paaugstināt datu drošības, kvalitātes un klientu apkalpošanas līmeni un uzturēt to augstu.

Šie sertifikāti ir gadiem ilga apņēmīga un rūpīga darba un uzlabojumu auglis. Turklāt tas, ka ir apliecināta mūsu atbilstība standartiem ISO 17100, ISO 9001 un ISO 27001, skaidri liecina par mūsu degsmi palīdzēt klientiem un pierāda, ka „LMI Translations” sniedz patiešām ilgtspējīgus un pielāgotus risinājumus un pārvalda klientu vērtību, piemēram, finanšu informācijas, intelektuālā īpašuma, darbinieku datu un citas trešo personu uzticētas informācijas, drošību atbilstoši starptautiskajiem standartiem.

Uzņēmumu izvērtēja un tam sertifikātus piešķīra „Bureau Veritas Latvia”.

frontend.img-alts.iso-17100.svg
frontend.img-alts.iso-9001.svg class=
frontend.img-alts.iso-27001.svg class=

9 ieguvumi, ko sniedz sadarbība ar „LMI Translations”

1

Lielāki ieņēmumi un tirgus daļa:

90 % interneta lietotāju labāk patīk lasīt tīmekļa vietnē piedāvāto saturu un iepirkties internetā tad, ja informācija ir sniegta viņu dzimtajā valodā. Lokalizācija vairo uzticību un iekļautību.

2

Mierīgs prāts:

Mēs parūpēsimies par tulkojumiem visās vajadzīgajās valodās, norādījumu sagatavošanu un laikietilpīgiem manuāliem uzdevumiem, lai jūs varētu pievērsties sava uzņēmuma pamatdarbībai. Esam ieviesuši sistēmas, rīkus un procesus, kas ļauj pārvaldīt tulkošanas uzdevumus un datus dažādās platformās un laika zonās.

3

Ātrums:

Mēs izpildām uzdevumus savlaicīgi, lai jūs varētu efektīvi un lietderīgi virzīt savus produktus tirgū. Veicam tulkošanu vairāk nekā 70 valodās vienlaikus.

Tulkojumu birojs LMI Translations - ISO sertificēti tulkojumi - kvalitātes garantija
Tulkojumu birojs LMI Translations - ISO sertificēti tulkojumi - kvalitātes garantija
Tulkojumu birojs LMI Translations - ISO sertificēti tulkojumi - kvalitātes garantija
LMI Translations - Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras biedrs
LMI Translations - Eiropas Tulkošanas nozares asociācijas biedrs
Tulkošanas birojs LMI Translations - Igaunijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras biedrs
Tulkošanas birojs LMI Translations - Zviedrijas Tirdzniecības kameras Latvijā biedrs
Tulkošanas uzņēmums LMI Translations īsteno Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstītu projektu
2016. gada 2. maijā noslēgts līgums SKV-L-2016/192 starp SIA „LMI Translations” un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu projekta „Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
Tulkojumu birojs LMI Translations - tulkošanas pakalpojumi
Sekojiet mums