Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas palīdz nodrošināt vietnes funkcionalitāti un uzlabot jūsu tiešsaistes pieredzi. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat to izmantošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkāk ŠEIT.

Gidu pakalpojumi

Ņemot vērā klientu pastāvīgo pieprasījumu, „LMI Translations” piedāvājumu klāstā tiek iekļauti sertificētu gidu pakalpojumi vairāk nekā 15 valodās (latviešu, angļu, krievu, vācu, zviedru, norvēģu, somu, dāņu, franču, spāņu, itāļu un citās).

Mūsdienu konkurences apstākļos partneru un klientu lojalitāte ir zelta vērtē. Lieliski pavadīta diena ar partneriem vai klientiem nereti vainagojas ne tikai ar jaunām zināšanām un patīkamām atmiņām, bet arī ar paplašinātām sadarbības un Jūsu uzņēmuma izaugsmes iespējām. „LMI Translations” gidu pakalpojumu izmantošana ir paredzēta tieši tam — lai ļautu Jūsu uzņēmumam stiprināt saites ar ārvalstu kolēģiem un sadarbības partneriem, veicinot Jūsu biznesa attīstību. „LMI Translations” gidu pakalpojumi nozīmē kvalitatīvu atpūtu, apvienojot patīkamo ar vērtīgu zināšanu ieguvi.

Izvēlieties kādu no mūsu piedāvātajiem maršrutiem — Klasiskā Vecrīga, Rīga senatnē un šodien, Jūgendstils Rīgā, Mežaparks, Kalnciema kvartāls, Spīķeru kvartāls un Centrāltirgus, Rīgas parki un dārzi, Vecrīgas baznīcas, Bulvāru bloks, Ķīpsalas vēsturiskā koka apbūve, Ziemeļblāzmas kultūras nama apbūves ansamblis, Etnogrāfiskais muzejs, Jūrmala, Sigulda un Turaida — vai sazinieties ar mums, lai mūsu atsaucīgie projektu vadītāji izstrādātu tieši Jūsu vēlmēm un vajadzībām atbilstošu maršrutu. Mēs cieši sadarbojamies ar profesionāliem gidiem, kas ar lielāko prieku sastādīs Jums vislabāko un visinteresantāko maršrutu.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par pieejamajiem ekskursiju maršrutiem un tēmām, rakstiet uz [email protected].

Vai arī Jums ir gadījies, ka ļoti vēlaties dzirdēt, ko stāsta gids, bet ekskursijas grupa ir tik liela, ka nevarat piekļūt gidam pietiekami tuvu, lai sadzirdētu viņa teikto? Mums ir risinājums! Gadījumā, ja ekskursiju paredzēts rīkot lielākai cilvēku grupai, „LMI Translations” saviem klientiem nodrošina iespēju īrēt īpaši šādiem gadījumiem paredzētu portatīvo gidu sistēmu. Izmantojot šo sistēmu, gids runā mikrofonā un ekskursijas dalībnieki vairāku metru attālumā perfekti dzird gida sacīto savās austiņās. Tādējādi pat lielās grupās var nodrošināt, ka visi dalībnieki dzird gida stāstījumu.

Pieejams arī maršruts, kas ir īpaši paredzēts ekskursijām ar bērniem — Putni un dzīvnieki Vecrīgā.

Lai apskatītu „LMI Translations” gidu pakalpojumu brošūru, noklikšķiniet šeit.