Gidu pakalpojumi


„LMI Translations” piedāvā dažādus gidu pakalpojumus vairāk nekā 15 valodās (latviešu, angļu, krievu, vācu, zviedru, norvēģu, somu, dāņu, franču, spāņu, itāļu utt.).

Pievērsties šiem pakalpojumiem mums ieteica viens no ilgtermiņa klientiem, kas uzņem ārvalstu viesus, – klients mums lūdza novadīt ekskursiju. Un te nu mēs esam!
Izvēlieties kādu no 13 ekskursijām, lai labāk iejustos sava ceļojuma galamērķa kultūrā un iemācītos ko jaunu. Apmeklējiet populārākos tūrisma objektus un interesantas vietas, klausieties vietējā iedzīvotāja stāstījumā un izbaudiet skaistos skatus.

Paviesojieties viduslaiku pilsētā Siguldā, pastaigājieties pa Mežaparku vai iepazīstiet Vecrīgas vēsturiskās ielas un ļaujieties mūsu pilsētas burvībai. Vai arī sajūtiet vietējās kultūras garšu Centrāltirgū, kur var nobaudīt tradicionālos gardumus. Lai kāda arī būtu jūsu gaume (un dienas plāns), mēs ar prieku sagatavosim jums ideāli piemērotu ekskursiju.
Noskaidrot cenu
2016. gada 2. maijā noslēgts līgums SKV-L-2016/192 starp SIA „LMI Translations” un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu projekta „Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
Sekojiet mums