Tiešsaistes azartspēļu tulkošana

Vai esat tiešsaistes azartspēļu izstrādātājs vai tiešsaistes azartspēļu pakalpojumu sniedzējs, kas cenšas atrast īsto pieeju tiešsaistes azartspēļu produktu izveidei vai licencēšanai?


Vai vēlaties virzīt tirgū tiešsaistes kazino spēles, spēļu automātus, sporta totalizatorus, zirgu skriešanās sacīkšu totalizatorus un vēl daudz ko citu?


Tad esat apsēdies pie īstā galda!
Lai iegūtu lielo laimestu, ne vienmēr pietiek ar veiksmi vien – varbūt stratēģiski jāpārdomā katrs gājiens.

Mūsu pieredzējušo tiešsaistes azartspēļu speciālistu, tekstu sacerētāju un tulkotāju komandai ir visas nepieciešamās padziļinātās zināšanas turpmāk minētajās jomās:

Tiešsaistes azartspēļu pakalpojumi:

Lokalizācija, valodas kvalitātes novērtēšana un SEO satura radīšana.

Pārdošana un mārketings:

Tekstu sacerēšana, jaunumu relīzes, apskati, ieraksti forumos, mērķlapas, reklāmas, reklāmkarogi un e-pasta ziņojumi.

Juridiskās lietas:

Baltās grāmatas, tiešsaistes azartspēļu termini, klientu identifikācijas un situācijas apzināšanas (KYC) dokumenti, licencēšanas dokumenti un līgumi.
Mūsu spēja radīt saistošas tīmekļa vietnes, apskatus, ziņojumus, izcilus mārketinga materiālus un citus produktus palīdzēs uzņēmumam izcelties, nodrošinot, ka spēlētāji atver jūsu lapu un izvēlas tieši jūs.

Piesaistot mērķauditoriju un ieliekot stingrus pamatus, jūsu zīmols būs gatavs ieņemt globālo tiešsaistes azartspēļu tirgu. Ar nelielu palīdzību no mūsu SEO ģēnijiem varat svinēt uzvaru pār konkurentiem!

Mums ir arī nepieciešamās zināšanas, lai sagatavotu pareizus, profesionālus un precīzus juridiskos tulkojumus, kas atbilst katras valsts stingrajiem un specifiskajiem tiesību aktiem par atbilstības nodrošināšanu.

Neviens vārds nebūs pārprotams, tādējādi uzņēmums būs pasargāts no potenciālas tiesāšanās, kas varētu radīt lielas izmaksas.
Palīdzēsim strādāt gudrāk, nevis smagāk!
2016. gada 2. maijā noslēgts līgums SKV-L-2016/192 starp SIA „LMI Translations” un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu projekta „Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
Sekojiet mums